Loader

Album rodzinny

Nasza historia oparta jest na prawdziwym siostrzeństwie. Połączenie sił i cech całej trójki pozwoliło stworzyć coś, co kiełkowało jeszcze parę lat temu jako marzenie zainspirowane podróżami. I zostało docenione! Siostry były obecne na trzech edycjach OFF Festivalu, a sam lokal został wyróżniony w przewodnikach @coffeespotspolska i @gaultmillau.

 

Po burzliwych przeprawach, ciężkiej pracy, mocy wsparcia i wspólnych decyzjach, stery przejęła Kasia. To ona jest dziś sercem Sióstr i sprawia, że w Siostrach tętni życie. Czujesz to rodzinne ciepło?

Kasia

Filozofia Trzech Sióstr

  1. Nasza filozofia jest prosta: jeżeli jesteś tym, co jesz, to bądźmy bajglami!
  2. W Trzech Siostrach możesz czuć się jak u siebie. Znajdziesz tu przestrzeń na wspólne śniadanie z przyjaciółmi, popołudniowe plotki przy cieście i milczącą pracę z energią doładowywaną pyszną kawą. Jednak przede wszystkim znajdziesz tutaj jakość. Dbamy o to, żeby używać składników z najwyższej półki. Chcemy mieć pewność, że zawsze zjesz u nas świeżo i smacznie. W tej kwestii nie uznajemy kompromisów, bo pyszne jedzenie to nasza wizytówka. Troszczymy się o produkty, a Ty…
  3. Czuj się jak w domu, do którego chce się wracać z przyjemnością.