Loader

Słyszysz jak chrupie?
Poczekaj, aż się wgryziesz!

bajgiel

Bajglowa miłość
od pierwszego…

… ugryzienia. Kiedy Siostry poznały smak oryginalnych bajgli, zapragnęły ściągnąć je do swojego miasta. Stworzyły przepis na bajglownię idealną: odpowiednia receptura, włożone serce i klimat miejsca. Tak w 2017 roku powstała najlepsza śniadaniownia w centrum Katowic!

 

Bardzo niezwyczajna, bo w 3 Siostrach serwujemy śniadania przez cały dzień. To ponoć najważniejszy posiłek dnia. Skoro tak, celebrujmy go o każdej porze. :)

 

No i nasza miłość bajgle! Podajemy je na ciepło, z dużą ilością składników, w różnych wariantach. Czym dokładnie są? To rodzaj drożdżowej bułki z dziurką w środku. Z chrupiącą skórką i miękkim miąższem. Swoją konsystencję zawdzięczają krótkiemu czasowi wyrastania ciasta. Ważny jest cały proces przygotowania. Szczególnie to, że przed pieczeniem wkłada się je do wrzącej wody, by uzyskać perfekcję.

 

Daj nam szansę zaszczepić w Tobie miłość do bajgli! Poczuj ich wyjątkowy, amerykańsko-kanadyjski, a jednocześnie lokalny klimat. Po prostu spróbuj. Ten smak mówi sam za siebie.

Mamy bzika
na punkcie kawy!

Bajgiel i kawa to nierozłączna para. Ten czarny napój parzymy z dbałością, z najlepszych ziaren, różnymi metodami. Cóż, lubimy Cię rozpieszczać, dlatego dbamy o to płynne złoto w każdy szczególe! W Siostrach kawa traktowana jest naprawdę wyjątkowo. Dbają o nią ludzie, którzy znają się na rzeczy i mają do niej ogromne serce. Lubimy się dzielić tym, co kochamy!

lisc

Najpyszniejsze bajgle
w mieście. Po prostu!

Sekretem jest receptura. Ta prawdziwa, montrealska. Chrupiąca skórka i elastyczny, miękki środek to zasługi parzenia ciasta przed wypiekiem. Reszta mówi sama za siebie. Kto spróbował, ten wie! Tym, którzy jeszcze nie mieli okazji, trochę zazdrościmy. Ten pierwszy raz jest wyjątkowy!

 

… potem jest tylko lepiej. :)

siostra na wakacjach
kawa
siostra z klasą
siostra na wakacjach
kawa
pudelko